O nás

Doprava zdarma Při objednávce nad 1 500 Kč Máte dotaz? 605 709 803 Po-Pá 9-17 Napište nám: vybersipenezenku@seznam.cz

Vítejte na stránkách našeho internetového obchodu Vybersipenezenku.cz.

Náš internetový obchod  se specializuje pouze na vysoce kvalitní kožené dámské a pánské

 peněženky a doplňky.

Naleznete zde celou řadu výrobců kožené galanterie  vyznačující se vysokou kvalitou výroby, zpracování i materiálu.

Jako jsou Elega, Wittchen, Pierre Cardin, Ochnik, Peterson, Nucelle, Sammons, Just Star, Harvey Miller, Stefania

a další.

 

Počátky společnosti sahají do roku 1990 Wittchen. Dnes je lídrem na polském trhu luxusních kožených doplňků, Do nabídky také patří  prodej luxusních kožených oděvů, cestovních doplňků  a kožené obuvi.
Značka Wittchen v Polsku je druhou  nejčastěji zmiňovanou značkou luxusních doplňků po Louis Vuitton a Gucci.

Wittchen nabízí k prodeji luxusní doplňky  které,  jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin s použitím nejlepší technologie. Výroba je externě u exkluzivní  malých italských výrobců.  Naše výrobky jsou nejen vyrobeny z nejkvalitnějších surovin, ale také se vyznačují kvalitní povrchovou úpravou, tím se polská značka Wittchen stala synonymem pro výrobky nejvyšší kvality ruční práce a perfektního  zpracování.

Značka Ochnik byla založena v roce 1989
V současné době je Ochnik přední polskou značkou specializující se na navrhování a prodej kožených oděvů a doplňků.  Výrobky značky Ochnik jsou módní, jedinečné, s využitím nejmodernějších trendů a řešení vytvořené pro náročného zákazníka, který ocení kvalitu a styl. Zboží značky Ochnik dokazuje, že kůže dává neomezené možnosti tvorby a stylingu, a jediné překážky jsou hranice lidské představivosti.

ELEGA je česká firma z Třebechovic pod Orebem s bohatou tradicí, která sahá až do druhé poloviny 19. století. Vyrábíme luxusní kožené kabelky, manažerské aktovky a další zboží, vše z nejlepších italských a českých materiálů. Zaměstnáváme přes 100 lidí a díky tomu jsme největšími výrobci v tomto odvětví v Česku. Nejvíce našich produktů míří do Itálie a Německa, kde se rovněž inspirujeme kvalitou a stylem, který pak zavádíme do nových produktů. Na zakázku zpracováváme i výrobky z výjimečných materiálů jako je krokodýlí a hadí kůže. V naší nabídce najdete i kožené peněženky, opasky, rukavice a koženkové kabelky. Z pravých krokodýlů vyrábíme zakázkově pro Agro Jevišovice. Do roku 2012 byla ELEGA největším českým dodavatelem kabelek v obchodní síti Baťa.

V roce 2014 jsme založili novou značku ELEGA by Dana M, která vzešla ze spolupráce s herečkou Danou Morávkovou.

Značka Stefania je jedním z největších výrobců kožené galanterie v Polsku.

Společnost působí na trhu od roku 1992. Nabízí peněženky, aktovky, kabelky, vizitkáře, pouzdra, organizátoři a další výrobky jsou navrženy tak, aby módními trendy a požadavky zákazníků. Velice luxusní je edice Stefania – peněženky s krystaly Swarovski. Všechny tyto produkty jsou doprovázeny osvědčení o pravosti použitých krystalů. Výrobky jsou vždy vyrobeny z vysoce kvalitní kůže.

Značka NUCELLE, která se specializuje na výrobu kvalitních kožených dámských kabelek a peněženek

Tato značka je inspirována francouzským designem. Vyznačuje se vysokou kvalitou zpracování, jednoduchostí a elegancí.

Kabelky jsou vyráběny z velmi jemné a měkké kůže, která zajišťuje kvalitu a jedinečnost výrobku. Každá kolekce je navrhována podle aktuálních módních trendů, takže s touto značkou budete vždy in a trendy.

Značka na sebe poutá pozornost svým čistým a elegantním designem a věřím, že Vás také zaujme.